Nowy koszyk 0 PLN

Klocki Lego Super Mario Bros Nowości sierpień 2020

Klocki Lego Super Mario Bros Nowości sierpień 2020

Klocki LEGO Super Mario Bros.

W dniu 1 sierpnia 2020 roku będzie miała miejsce premiera nowej serii klocków Lego. Tym razem oferta tego czołowego producenta klocków konstrukcyjnych poszerzy się o serię LEGO Super Mario Bros.

Nowa seria klocków początkowo będzie się składała z aż 14 nowych zestawów, które pozwolą budować niepowtarzalne poziomy z gry o tych sympatycznych hydraulikach.

Każdy zestaw Lego Super Mario Bros będzie zawierał w sobie instrukcję jak również możliwość pobrania bezpłatnej aplikacji Lego Super Mario Bros gdzie znajdziesz nowe pomysły do stworzenia własnych poziomów z gry. Dodatkowy aplikacja Super Mario Bros będzie zawierało bezpieczne forum, na którym dzieci mogą dzielić swoimi poziomami.

Cała seria LEGO Super Mario Bros została zaprojektowana w taki sposób aby każdy zestaw łączył się z innymi i tworzył jeszcze większe i bardziej wymagające poziomy z gry.

I tak na przykład zestaw startowy Lego Super Mario Bros 71360 Przygody z Mario zawiera w sobie siedem klocków funkcyjnych, które umożliwiają różne interakcje z minifigurką Lego Mario. Sama figurka Mario posiada w sobie wbudowane czujniki koloru, a w oczach, ustach i na brzuchu wyświetlacze LCD, które z kolei pozwalają pokazać ponad 100 różnych reakcji na ruch.
W minifigurce Lego Super Mario Bros znajduje się również wbudowany głośnik, z którego usłyszymy kultowe dźwięki oraz muzykę z gry. W tym zestawie tytułowy Mario biegając i skacząc po rurach musi zbierać wirtualne monety. Może też odbijac się z klocków Lego, chmurkowych platform oraz walczyć z Goombą i Bowserem Juniorem.

Klocki LEGO Super Mario Bros 71360 Przygody z Mario zestaw startowy

Doskonałym uzupełnieniem podstawowego kompletu klocków jest zestaw Lego Super Mario Bros Walka w zamku Bowsera o symbolu 71369. Zestaw ten stanowi świetne uzupełnienie i rozbudowanie zestawy Przygoda z Mario.
Dzieci znajdą w tym zestawie klockowy zamek w wieżami, obrotowymi i drgającymi platformami, a także ruchome łapki po naciśnięciu których Bowser podnosi ręce i otwera droge do bloku z pytajnikiem i bloku czasu. Zestaw Lego Super Mario Bros Walka w zamku Bowsera składa się z 1010 elementów i przeznaczony jest dla dzieci powyżej 8 lat.

Klocki LEGO Super Mario Bros 71369 Walka w zamku Bowsera zestaw rozszerzający

Innym zestawem rozszerzającym jest też Lego Super Mario Bros Twierdz strażnicza opatrzona numerem 71362. W opakowaniu znajdziemy dodatkowo minifigurki Bob-omb i Koopa Troopa którzy będą strzegli drogi do fortecy. W tym komplecie klocków gracz będzie musiał wybrać trasę dla Lego Mario i pokonać jednego z przeciwników aby następnie wylądować na bloku POW który otworzy bramę do fortecy.

Klocki LEGO Super Mario Bros 71362 Twierdza strażnicza zestaw rozszerzający

Cała seria klocków LEGO Super Mario Bros sprawi że dzieci będą mogły spędzić wiele godzin na super zabawie wciągając w to swoich rodziców.