Nowy koszyk 0 PLN

Zestawy klocków LEGO City ocean

Zestawy klocków LEGO City ocean

Klocki LEGO City Ocean.

Dziś prezentujemy nowe zestawy LEGO City z podserii Ocean. Do sprzedaży właśnie trafiły najnowsze zestawy klocków LEGO Ocean które prezentują podwodne życie na naszej planecie. Dzięki nim młodzi konstruktorzy mogą poczuć się jak prawdziwi eksploratorzy głębin, mając do dyspozycji wiele różnych środków transportu.

 

W tej serii znajduję się między innymi zestaw LEGO Baza badaczy oceanu ( 60265 )

zestaw ten składa się z 497 klocków które po złożeniu tworzą bazę o imponujących rozmiarach ok 20 cm wysokości, 27 cm szerokości, i 15 cm głębokości. Dodatkowo z zestawy maluchy mogą zbudować podwodnego drona oraz łódź podwodą która może zadokować przy bazie. Łódź podwodna LEGO posiada ruchome ramiona oraz śrubę napędową. Baza badaczy oceanu Lego posiada także dwa modułu: mieszkalny i naukowy.

Klocki Lego CITY Baza Badaczy Oceanu

 

Kolejnym zestawem Logo który został zaprezentowany jest

Statek badaczy oceanu Lego ( 60266 )

Model statku składa się z 745 klocków i osiąga imponujące rozmiary 18 cm wysokości, 63 cm długości oraz 17 cm szerokości. Jeśli szukasz fajnego zestawy Lego dla dzieci od 5 lat to ten zestaw świetnie się do tego nadaje. Młodzi badacze oceanu mogę ze statku za pomocą dźwigu opuszczać do morza łódź podwoda oraz klatkę w której znajdują się naukowcy. W zestawie LEGO Statek badaczy oceanu znajduje się również helikopter, łódź podwodna oraz wrak statku pirackiego o wymiarach 16cm x 13cm x 8 cm. Zestaw LEGO Statek Badaczy oceanu świetnie się sprawdzi jako rozbudowanie całej serii Lego City Ocean.  

klocki lego city statek badaczy oceanu

 

Świetnym uzupełnieniem kolekcji

Lego Ocean jest też łódź podwodna badaczy oceanu ( 60264 ).

W zestawie znajduje się zabawkowa łódź podwodna o wymiarach 9 cm wysokości, 14 cm długości u 11 cm szerokości oraz podwodny robot. Zestaw zawiera aż 4 minifigurki Lego Badaczy oceanu oraz scenerie morskiego dna.

klocki lego city łódź podwodna badaczy oceanu

 

Ostatnim zestawem który został zaprezentowany jest Lego Oceaniczna miniłódź podwodna (60263 ). Zestaw ten został przygotowany z myślą o najmłodszych, jest on przeznaczony do dzieci od 4 lat i składa się z 41 klocków. Zawiera w sobie łódź podwodną z ruchomymi ramionami i śrubą napędową, skrzynie skarbów oraz figurkę rekina młota z ruchomymi szczękami.

klocki lego city oceaniczna miniłódź podwodna

Wszystkie zestawy z serii Lego City Ocean zostały bardzo wiernie odwzorowane i dadzą dzieciom wiele godzin super zabawy.